Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-30, 09:19   #4296
agnieszkamo
Przyczajenie
 
Avatar agnieszkamo
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wstawilas jakies zdjecia?
Zdaje mi sie,że ktoś Ci odpisywał.
Zreszta forum jest duze, wszystko juz zostalo napisane i naprawde nie chce nam sie powtarzac sto razy tego samego
wiec najpierw poczytaj,a jak czegos juz naprawde nie wiesz to pytaj

Jak to mowia w 80 % pomoze wyszukiwarka i google,a w 20 wystarczy wodka

a tak serio nie przypominam sobie,zeby ktos robil ta farbka,moze dlatego nikt nie odpisal? Bo nikt nie wie?

no oczywiscie ze wstawlam foty

poprostu pomyslalam ze skoro macie doswiadczenie w samodzielnej koloryzacji to ktos bedzie mogl mi pomoc.. google nie na kazde pytanie zna odpowiedz niestety :P

pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
kurierzy z siódemki

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------



czekam na relację jak Ci się podobało ja wczoraj 3 godzinki na rolkach

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------



pokażesz fotki? jestem ciekawa efektu

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------



wstałam wstałam i od razu an dzień dobry 6 stronek do nadrobienia

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------



pokazuj

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------



satynowy blond? jaka firma to już nie napisane? nie napisałaś jakie masz włoski na doroście jaki poziom rozjaśnianych żadnej fotki ciężko odpowiedzieć na takie ogólnikowe pytania i nie ma co się bulwersować jakbyśmy wiedziały i pytanie byłoby zadane logicznie na pewno byśmy postarały się udzielić odpowiedzi

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------



Cascada pokaż co upatrzysz ja też szukam bo tak samo komunia u mnie w maju tzn nie moja

no wlasnie wstawilam, wszystko opisalam.. podalam nawet numer posta...


ehhh niewazne
agnieszkamo jest offline Zgłoś do moderatora