Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 11:09   #4318
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;26051048]agnieszkamo, ja się tutaj średnio znam, robię blondem dużo dużo krócej niż pozostałe dziewczyny, ale mi się wydaje, że Ty masz bardzo ciemny swój naturalny kolor. A zrobiłaś Castingiem, który ma niski oksydant i dlatego Ci wyszło rude. Zresztą na opakowaniu Castingu z tego co pamiętam są fotki z jakiego koloru jaki wychodzi i wynika moim zdaniem dość jasno, że to farba, którą można jedynie zmienić odcień blondu. A Ty masz ciemny odrost. Więc trzeba by podziałać na odrost farbą z mocniejszym oksydantem (9% lub 12%) a na resztę włosów z nikim oksy.[/QUOTE]

Agnieszkamo zgadzam się z Mgiełką widziałam Twoje posty, ale za mało mam wiedzy, żeby móc Ci pomóc nie przejmuj się tu jest tyle postów, że jak ktoś nie odpisał, to nie ma się co obrażać, tylko dobrze przeszukać forum, a potem pytać do skutku, jak ktoś wie, co zrobić, to na pewno powie, a jak nie wie, no to wtedy jest cisza...
wstaw fotki tego co wyszło po tym castingu, to może ktoś bardziej doświadczony Ci pomoże - na początek na pewno mocniejsza woda na odrost i delikatnie z resztą włosów bo zniszczone
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora