Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-07, 20:07   #2191
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
A ja też trochę z ciekawostką - kojarzycie pudry lentheric? Kiedyś yardley? O te: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,142,skin-care-lighten-up-plus-krem-pod-oczy.html
One mają dwa odcienie translucent: 6 i 26, 6 jest chłodniejsze, 26 cieplejsze. Kiedyś jako małolata (może w szkole średniej, może już na studiach, nie pamiętam) używałam tych odcieni, pewnie trochę na zmianę, po prostu dlatego, że najjaśniejsze. Niewiele wiedziałam wtedy o chłodności bądź ciepłości pudrów. Ale one były mniej więcej dobre, co prawda podejrzewam, że w tym chłodnym wyglądałam beznadziejnie, ale jasnością mi nawet pasowały. A nie opalałam się wtedy jakoś intensywnie, ot tyle, co mnie słońce przypadkiem złapało.
No i ostatnio kupiłam sobie ten odcień 26 przez neta - cóż, pomyślałam "kiedyś był dobry to i teraz będzie", kosztował 11 zeta, wiec nawet specjalnie nie sprawdzałam odcienia. Otóż... mogę go używać jako bronzer!
kupiłam kiedyś ten puder, kiedy nie było mojego Constanced Carrlol; babka w sklepie poleciła jako "transparentny, więc jasny". O ile w pudełku wygląda spoko, o tyle na co go nie nałożę, robi się paskudnie pomarańczowy. nie wiem, który to numer, chyba 6 Nie spotkałam się z pudrem, który by tak obrzydliwie pomarańczowiał (moje małe słowotwórstwo - cóż, polska mowa być gumowa)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora