Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 15:17   #792
xiiiska
Przyczajenie
 
Avatar xiiiska
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Smile Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam wszyyystkich przeczytałam ostatnie 6stron tego wątku i znalazłam podobne przypadki do swoich, ale również chciałabym się poradzić

Moje naturalne włosy są koloru blond. Zimą był on mniej/więcej ciemny, ale od wiosny do jesieni był jasnym/średnim blondem.. Rok temu na wakacje podkusiło mnie zafarbować je na rudo.. i od ponad roku jestem ruda, lub czerwona. W lipcu ostatni raz zafarbowałam włosy na intensywny rubin. Kolor zszedł po niespełna miesiącu i zostały mi rude z gdzieniegdzie czerownymi plamami włosy.. (+3,4cm blond odrostów).
Włosy są bardzo zniszczone - od trzyletniego prostowania. Od trzech miesięcy nie prostuje, nie susze, jem tabletki, laminuje, odżywiam, psikam, nakładam jedwab i wcieram jantar.. Włosy troszke odżyły, ale.. no właśnie, chciałabym wrócić do blondu.. Nogami i rękami bronie się przed rozjaśniaczem! i tutaj kochani i drogi Fryzie5 czy mogłabym tak jak kaemka20 nałożyć garniera 8/0 i 7/0?

załączam zdjęcia włosów teraz i kiedyś.. w pietwszym 'mixie' zdjęć, ostatnie zdjęcie jest z początku czerwca ale kolor teraz mam mniej więcej taki sam bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam gorąco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (90,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (46,4 KB, 33 załadowań)
xiiiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując