Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-27, 12:06   #3498
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3948073 7]Cześć, jeju co tu tak pusto...???

Dziewczyny... oświecicie mnie?
Czy Circus Confetti jest jeszcze w sprzedaży?[/QUOTE]

Niektórzy tu ciężko pracowali umysłowo, a Wy spamicie

Jest U mnie niestety go widziałam

Nefciaczku, gdzie nabyłaś botaniki? W Obi?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Właśnie za sprawą "karmy dla innych stworzonek" miałam okazję poznać takiego delikwenta osobiście
Kiedyś mój brat opiekował się pająkami kumpla. W zoologicznym skończyły się świerszcze, więc kupił dwa karaluchy, takie w miarę młode jeszcze i kiedy karmił pajączki, jeden obiad mu... uciekł. Oczywiście mordka w kubeł i nic nikomu nie powiedział
Pół roku później było malowanie pokoju, wymiana mebli i tak dalej. No to rozmontowujemy meble, a tam na ścianie siedzi to bydle. Urosło mu się do długości kciuka, do szerokości zresztą też... Mnie sparaliżowało, wycofałam się powoli do drugiego pokoju i rozpłakałam, a niepohamowane dreszcze miałam przez dwa dni chyba
Łokciu niech będą dzięki - nie mieszkałam w tamtym pokoju...

To ja kiedyś w wakacje mieszkałam w pokoju z robalami jakimiś. Nawet nie wiem co to dokładnie było, bo od razu kończyło pod butem Ktoś podniósł poduszke, a tam... robal ucieka A ja tam spać musiałam...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Robią to raz, na początku życia i jaja składają co 3 mce.... TO byłoby piekło.
Nawet nie wiedziałam.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
http://www.innenaussen.com/files/2013/01/21.jpg
z tego wynika że teraz ma zniknąć hello holo, disco disco, flejksy i coperize me.
circus chyba zostaje, bo jest nawet na stronie essence juz z tymi nowymi
Niestety już od dawna nie widziałam u siebie HH Szkoda, że Circusa jakoś nie chcą wycofać.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Czyli co, zostaje piec chlebek w domku
Śniegusek będzie piekła chlebek, rozsyłała go nam i tak rozkręci wart miliardy $ biznes Zjadłabym teraz takie świeżego i cieplutkiego chlebka z żurawiną

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Odkąd sobie rozcięłam palca, mój paznokieć jest taki dziwny, jak na zdjęciu. Nie dość, że białe sięga głęboooooko, to jeszcze w miejscu dawnego ucięcia robi się zagłębienie (mam nadzieję, że trochę to widać) Da się naprawić, czy przeczekać?

Plus: ekhibicjonizm króciakowy, czyli golasy (one nie są brudne, one mają taki kolor w miejscu przyrastania)
Ale, że o co się rozchodzi?

Cytat:
Wrzucam jeszcze jedno zdjęcie, inne ujęcie, ze strzałką, może teraz będzie wyraźniej.
Aaaa o to chodzi. Pewnie przyrośnie, ale po bokach to chyba długo przyrasta

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie.
Chyba że taki (nie musisz się bać klika)
Śniegusku, czytasz w myślach, bo zawahałam się przed klikiem
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora