Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 12:27   #4298
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ehhh wy tak o tym przyroście... ja się o niego wcale nie prosiłam i tak, nie dość, zę to wystaje takim wałeczkiem poza opuszek i wygląda "dziwnie", boli jak się tak dotyka mocniej... a jak coś się stanie to piłowanie na zero jest normalnie NIEMOŻLIWE!!!
Rzeczywiście nieciekawa sytuacja
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mgielko ja też miałam tak ze łamaly się niżej niż przyrost, więc obcielam to co wystawalo wcale mnie nie bolalo i przyrpslo razem z odrastaniem paznokcia
Aż mnie ciary przeszły...
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
zdjęcie 2 - 3 to lakier bell z biedronki w kolorze fuksjowym nr 15
niestety mój kalkulator nie potrafi uchwycić takich kolorów i dlatego zdjęcie nr 3 aby Wam pokazać, ze to faktyczni fuksja a nie czerwień
i oczywiście na wszystkich zdjęciach prześwitują mi końcówki, gdzie na żywo tego nie ma
Śliczny jest
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wczoraj dziewczyna miała piękny oczo☠☠☠ny róż na ustach i spytałam, co to, pokazała, a to Kate Moss Zapolujemy

Mam w planach dopaść fajną fuksję i fajny neonik różowy w najbliższym czasie, wszystkie namiary mile widziane
Co prawda to nie szminka, ale polecam tinta z bell nr 5,
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Taki
Śliczne usta
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Króciaki w wersji opikowej. Świeżo malowane. Skórki już się nawilżają, więc nie bijcie
Trzeba je zrównać jak trochę podrosną, wiem
Fajne są Troszkę podrosną i w ogóle będzie super.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie mam. Co mam sobie w Euro Fashion zakupić jak bym miała okazję.
Zmywacz koniecznie - kupiłam ostatnio i jest absolutnym mistrzem w swojej dziedzinie
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A propos tego, czego szukam: szukam dobrego topa w przyzwoitej cenie.
Polecam essence - porządnie przyśpiesza wysychanie, utrwala, utwardza, pięknie błyszczy. Niestety szybko gęstnieje, ale i tak uważam, ze warto. Muszę sobie rozcieńczalnik kupić, zobaczę, czy po rozcieńczeniu będzie równie dobrze działać.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ok paznokciowe wspomnienia... bo jak pisałam teraz mam na zero... moje zero co prawda czyli 1mm za opuszek
Brakowało mi twoich paznokci
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Tobie się Prezes śnił, a co mi się ostatnio śniło..
__________________

Edytowane przez czarna kawa
Czas edycji: 2013-03-03 o 13:05
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora