Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Organizacja studenckiego spotkania naukowego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-25, 14:19   #5
darin123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Organizacja studenckiego spotkania naukowego

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Ee? Przecież to jest standard, ze prelegentom funduje się obiad i zwraca koszty podróży. Predzej sie obrażą jak im tego obiadu nie zaproponujecie. Teraz jestem przy organizacji konferencji i juz na etapie zaproszeń informujemy o obiedzie, żeby sie jakoś prelegentom odwdzięczyć.
Nie wiem, czy wszędzie obiad dla prelegentów jest standardem. Z tego co wiem, koszty podróży mają zwracane przez naszą uczelnię. Obiad owszem jest, ale dla uczestników, taki "studencki" a więc o standardzie powiedzmy, studenckim. Nic wykwintnego, szczególnie dla profesora czy sędziego z dr. No i jakoś ciężko jest mi sobie też wyobrazić, że dwóch zacnych prelegentów usiądzie w grupie "studenciaków". Dlatego trzeba by ich zaprosić gdzieś na zewnątrz, do jakiejś restauracji. Co z kolei byłoby niezręczne, bo nie będzie opiekuna koła, i mogliby się obrazić. Stąd argument, żeby nie zapraszać w ogóle. Aha, myśmy na etapie zaproszeń nie informowali o obiedzie.
darin123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując