Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-09, 12:44   #4867
Ominous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 28
Smile Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

[post wyedytowany po obejrzeniu włosów w świetle dzienny...]

Okeeeeejjj... Na początku myślałam, że ten Chantal wcale nie działa. Jakże się myliłam! Włosy odbarwiły się z czerwieni i brązu. Niestety, w niektórych miejscach (głównie włosy od spodu z tyłu głowy i trochę wyrastających ze skroni, również od spodu) są ciemniejsze, ale jednak brąz i czerwień na pewno odeszły w zapomnienie Część, która była brązowa jest teraz rudawa, a im bliżej odrostu tym ciemniej. Nie mogę jednak powiedzieć, że jestem niezadowolona. Może poza tym, że moje włosy śmierdzą siarką i octem :/ Tylko co teraz? Próbować ponownej dekoloryzacji, czy farby? Myślałam o przykryciu wszystkiego czymś w stylu naturalnego blondu, ewentualnie czegoś troszkę jaśniejszego. Dorzucam też zdjęcia przed i po Pierwsze jest przed dekoloryzacją, reszta po. Ostatnie to porównanie końców z włosami przy skórze, w sztucznym świetle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0004.jpg (61,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0043.jpg (80,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0044.jpg (79,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0045.jpg (69,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0047.jpg (62,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0048.jpg (72,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0030.JPG (657,4 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez Ominous
Czas edycji: 2016-10-09 o 12:58
Ominous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując