Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy, pielęgnacja twarzy do 25 roku życia. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-13, 19:15   #249
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Pielęgnacja cery 20latki

ja stosuje czasami ten kremik z nivea, koloryzujacy ale nie przepadam za nim az tak bardzo, poniewaz nie matowi na tyle ile bym chciala

a podklad wcale nie musi byc kryjacy! ja uzywam takiego srednio kryjacego,
bardziej- i w sumie w celu jako numer 1 -zalezy mi na matowiniu - aby cera sie nie blyszczala, dlatego uzywam, nie mam problemikow innych, wiadomo przed okresem cos sie pojawi, a tak to ok,
stosuje dobrane kosmetyki do mojej cery- mieszanej i wszystko sie poukladalo, a mialam czas, ze skora byla kaprysna,
ale teraz jest ok nawet od pewnego czasu jak rano wstaje, to buzka sie nie swieci dzieki kremikowi effaclar M

PS.
mam tylko niestety ostatnio problem z dekoltem! i nie wiem od czego, czerwone krosteczki wyskakuja, dostalam w prezencie specyfik od dermatolog, jak nie bedzie dzialac to mam przydreptac po cos innego hmmm jeszcze taka zasypke stosuje i jest ok znika, ale jak bardziej sie spoce- tzn. domyslam sie ze to moze byc od tego, to wlasnie zaczynaja sie pojawiac owe czerwone krosteczki wysypuje mnie strasznie, teraz lepiej, no ale jednak pojawiaja sie, nie mialam wczesniej takiego problemu, poszukam moze cos na forum bedzie, ale jak dziewczyny macie jakas koncepcje to piszcie, aaa i jak ich jest mniej to nakladam peeling, znika, ale znowu powraca gghhhrrrr help
__________________
23.12.2014
23.04.2016

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2008-12-13 o 19:23 Powód: dodanie tekstu - PS.
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując