Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skrobia ziemniaczana jako puder
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-06, 12:44   #363
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez natka_pietruszki
Niestety, pięknej cery zdecydowanie nie posiadam
Czy ten krem można stosować na podkład? Ja potrzebuję czegoś, co rozjaśniłoby właśnie podkład, bo stosuję leczniczy Excipial, ale jest on dla mnie trochę za ciemny i różnica między twarzą a szyją bywa widoczna (zależy od oświetlenia). Myślałam o pudrze matującym, który przy okazji by mnie lekko rozjaśnił i wyrównał tę różnicę, dlatego zapytałam o skrobię.
Aha, rozumiem... (nie wiedziałam, że ten Excipial to podkład, nigdy nie używałam).
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, jakby się Dax zachował NA podkładzie. Musiałabym wypróbować.
Ale skoro chciałabyś rozjaśniać efekt podkładu, to rzeczywiście lepsze byłoby coś pudrowego do omiatania buzi. Jakiś jaśniutki puder sypki. Np. Hean rozświetlający ma taki, to nr 1 - chyba nazwa się alabastrowy. Ja mam nr 2, właśnie ten, który wymieszałam ze skrobią.
O ile dobrze pamiętam, czytałam też na KWC o jakimś pudrze sypkim transparentnym, który według jednej z Wizażanek okazał się być nie transparentnym, ale wywołującym efekt bladości właśnie. Może taki byłby nawet lepszy od nietransparentnego ultrajasnego? Jeśli uda mi się odnaleźć tę recenzję, wrzucę Ci linka.
A na wszelki wypadek spróbuj raz omieść buzię skrobią i sama oceń efekt. Chyba może się on różnić w poszczególnych przypadkach, bo jak wcześniej pisałam, ja podobno wyskrobiowana wyglądam blado. A w innym wątku gamaa twierdzi, że po nałożeniu skrobi czuje się jak gejsza
Wypróbuj.
Pozdrawiam
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując