Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 09:53   #1842
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

hej

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
matrixem to farbowała owszem, ale jakiś czas temu
no zobacz na moje po c12 2 tyg już prawie
a jakie masz naturale??
ooo jaki ładny kolorek

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a wiecie że moja prababcia używa fioletowych płukanek i ma swoje siwulki w pięknym kolorze nie myślcie że w fioletowym nie nie ale takim błyszczącym popielatym głębokim a nie jak niektóre babcie wyblakłym
a i odkryła nowe zastosowanie -> jak macie coś białego pożółkniętego to kilka chwil w misce z rozcienczoną płukanką działa cuda ahh te babcine rady

lece na kolacje, do pozniej

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------



hmm teraz sama nie wiem medycyna wieczorowa to na pewno ale zaoczna? Agatka na pewno będzie wiedziała

skrobnij skrobnij, ja zawsze lubię czytać o wspaniałych początkach

A która fotka jest jak w realu bo dwa zupełnie inne odcienie

kochana spadłaś mi z nieba z tą radą mam pare takich bluzek a jak mam srebrną płukankę to myślisz ze da rade ?

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Moja kolezanka studiuje "wieczorowo" farmacje, ona mowi ze to się tryb niestacjonarny nazywa, ale ma rzeczywiscie zajęcia razem z dziennymi i płaci 25 tys za rok.
No faktycznie medycyna zaocznie byłaby bez sensu, bo są zajęcia w szpitalach etc..

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Czeko-na tym pierwszym bardzo ładny kolorek i nic się nie odcina !!

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=4u_1N...eature=feedrec umiecie takie loki zrobić prostownicą? mi nigdy nie chcą wyjsc
mi też ale bede próbować bo są piękne

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
az takie rowne to mi nie wychodzą, ale umiem
tutaj inna dziewczyna jeszcze, ktora kreci wlosy prostownica (ma piekne proste wloski ) http://www.youtube.com/user/rosebud1...53/w74e5aXrFs4
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora