Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 02:10   #3856
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Mam już dwa niecne plany Jeden mniej istotny, bo ''uknułam'' sobie, że w końcu wezmę się za robienie większej ilości swatchy, bo co te moje MACzki mają tak leżeć i się marnować skoro nawet ich nikt nie chce

Drugi plan napadł mnie wczoraj i to już taki otwarty pomysł dotyczący dzielenia limitowanych quadów Często tak bywa, że w oko wpada jakiś konkretny kolor lub dwa i w sumie po co wydawać te 160zł na całość. Sposobem na to byłby zakup zbiorowy i uzyskanie z takich palet pojedynczych wkładów. Wychodzi to 40zł za kolor czyli bardzo dobra cena jak na limitowane często odcienie. Na początku można zebrać liczbę chętnych na dany kolor, a potem zakupić i rozpracować taką paletę. W sumie chyba pomysł nie jest zły? Ja bym tak rozpracowała moją Shadowy Lady i pewnie jakieś inne quady... Niektóre cienie leżą u mnie nieużywane.
Oba pomysły kapitalne!
Dzielenie quadów zwłaszcza -mnie zazwyczaj podoba sie jedne - dwa z nich cienie, a reszta leżałaby nieużywana - dlatego jeszcze nigdy nie zdecydowałam sie na kupno takowego. Za to gdybym miała możność "rozebrania"czwórki i zdobycia tego koloru, który podbił moje serce - z dziką wręcz rozkoszą bym to uczyniła.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora