Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 16:58   #1280
patkaPrzedluzanieRzes
Przyczajenie
 
Avatar patkaPrzedluzanieRzes
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie rzęs

czesc dziewczyny, mam taki problem, od roku korzystam z kleju 4YOU LASHES, bylam w nim zakochana! nigdy klientki nie narzekały, poprostu ideał, odrazu po zabiegu otwieraly ozy i zero łez, nic nie szczypalo, klientki bardzo zadowolone bo dlugo trzyma, natomiast w maju dostalam ten sam klej (prawdopodobnie) natomiast kolor nakretki jest juz inny a byly czerwona lub niebieska, teraz jest czarna, delikatnie opakowanie sie zmienilo, a z reguły jak juz cos zmienialo swoje opakowanie to tez strukture, i tutaj niestety chyba tak jest ale chce sie was spytac czy tez tak moze macie lub co moze byc przyczyna,

od roku korzystania z tego kleju nie mialam ani jednej klintki z opuchnietym okiem, jeczmieniem itd

od momentu gdy robie na tym swiezym kleju mialam kilka klientek , z okiem opuchnietym, niektore z rana maja zaklejone oko jak by ropą, co prawda byl sezon na pylki, ale to raczej nie to,,, dodam jeszcze ze klej trzymam jak nalezy w lodowce, wyciagam tylko na chwile by nalac na szklo i odkladam spowrotem do lodowki, czy tylko ja mam takie spostrzezenia? dzwonilam do firmy juz 2 razy z ty m problemem, firma twierdzi ze nie miala takiego przypadku, natomist sadze ze poprostu sie bronia i nie powiedza mi jak jest, czy skladniki kleju sie zmienily czy nie, napewno zauwazylam tez to ze szybciej schnie na szkle niz w zeszluym roku, bede wdzieczna jesli ktos cos na ten temat wie,
patkaPrzedluzanieRzes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując