Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-03, 07:35   #3799
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Dobry!
Cytat:
Napisane przez Czokou Pokaż wiadomość
hej, hej, to ja podzielę się swoimi krzywuchami, na które zawitał iście wiosenny kolorek

co prawda, myślałam, że będzie ciut bardziej fluorescencyjny i podpadający pod żółć, ale ostatecznie też prezentuje się całkiem nieźle

lakier wibo express growth 484
Hej
Kształt do wyrównania, koniecznie
Alee masz faajny parapet
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
oj szkoda ale urośnie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
biedna odrośnie
Dłuuugo mu to zajmie
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
o masz
I to jeszcze tak paskudnie - po łuku wgłąb przyrostu. Wynikiem czego "końce" złamania są na wolnym brzegu, a "środek" na przyroście, bleh Odpadnie jak nic kiedy zrośnie...
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
urośnie mocniejszy
Oby
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Chyba była to limitka. One długo stały w szafie, ale zniknęły. Są inne, a tamtych od początku zimy nie widzę.

Twoje migdałki? Ooo nie
Ooo widzisz, ja już w ogóle nie orientuje się w Wibowskich limitkach

No na razie jeszcze są, ale trzymają się siłą woli chyba
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
naderwałam sobie dziś kciuka przy mięsku przy zasuwaniu zamka od kurtki więc skróciłam wszystkie, kciuka skleiłam troszkę
pewnie po skróceniu wielkie z nich koślawce, ale poprawiać dziś już nie będę, bo skrócę na zero, poczekam do weekendu, aż podrosną troszkę

ogólnie zmiana na krótkie się przyda, tylko dlaczego w momencie gdy czasu nie mam
O widzisz Alu, smutna piąteczka.
Czerwone i zielone były bossskie
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Viv łączę się w bóli, choć u mnie bezboleśnie było, a u Ciebie widzę bardziej tragicznie, odrośnie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora