Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 21:58   #758
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie chcę zaśmiecać swatchowego, ale Girl About Town na Twoich ustach wygląda po prostu obłędnie Pasuje Ci idealnie, jesteście dla siebie stworzone. Karnacja wyszła Ci na zdjęciu jak u Królewny Śnieżki (jak NW10) i włosy masz czarne? Aż żałuję, że ja zupełnie inny typ i szminka u mnie nie ma szans.
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mogę się pod tym podpisać w 100% Miss pięknie ujęła to w słowa.
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Mloda, szalowo jest Jutro moja idzie w obroty
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41159042]Tez zerknelam. Fajna. Przydalaby mi sie. W maju zanabylam jednak cztery pomadki. W czerwcu dwie (czwarty dzis jest ) i musze dac sobie na wstrzymanie. Tradycyjnie jak kiedys z cieniami tak teraz ze szminkami popadam w przesade .

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------



Czemu inny typ? Tez zes blada . Wlosy jakie masz teraz?[/QUOTE]

Dziewuszki, dziękuję pięknie tak, włosy mam czarne, nawet od urodzenia, choć farbuję już żeby nie było, farbuje na ciemny brąz, teraz już nawet brąz, ale i tak wychodzą mi czarne. Zdjęcie robione telefonem więc nie jest zbyt piękne, ale mój kompakcik coś odmówił posłuszeństwa a na buzi mam właśnie puder BN fair, ale aparat trochę przekłamał kolory.
W sumie to tak naturalnie wyglądam, bo ja niestety potrafię się opalić tak, że nc3o jest dobre oj a co ja się nachodziłam koło tej szminy to szok, bałam się jej trochę, ale ostatnio ponosiłam ulicznie i widziałam, że zwraca uwagę więc chyba osiągnęłam co chciałam

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Tez polazalam
Piękne usta i ładny kolor szminki
Sama bym się skusila, ale na szczęście Mac nie w mym zasięgu
I poczytalam na ma owym ile macie kosmetyków, i wyszło mi zem biedota
Dziękuję ja aż tylu kosmetyków macowych nie mam więc nie masz się czym martwić
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora