Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-05, 13:10   #812
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Ja jestem naprawdę ciemna i nieogarnięta w takich sprawach i kupowaniu przez ebay (za pomocą paypala) podołałam nie trzeba nawet mieć karty kredytowej czy debetowej (mam konto bankowe dla małolatów i nie mam takich luksusów), można na Paypal przesłać pieniądze przelewem.
wystarczy mieć konto bankowe nie miałam nigdy żadnych kart kredytowych/debetowych. Konto może nawet być rodziców(tylko wtedy dane mamy lub taty wpisać na paypalu żeby zgodność była), paypal trzeba powiązać z kontem bankowym i potem przelać jakąś drobna kwotę np.30gr żeby uwiarygodnić konto(ale to już krok po kroku kierują jak się założy) a później to nawet na poczcie przelewem bankowym można zasilać paypala jak ma się już swój indentyfikator przelewów. A dziewczyny gdzies na forum pisały że nie mogły założyc bo im w opcjach tylko kartę kredytową pokazywało.

A tak w ogóle to dobrze Ci się cały czas ten japoński puder z filtrem sprawdza? Jak u niego z matem?

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2014-09-05 o 13:14
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując