Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-22, 16:09   #423
Kudłaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez patkaspi Pokaż wiadomość
Do Kudłaczka

Witaj, czytajac to co napisalas stwierdzam ze twoja pani dermatolog chyba zdarla z Ciebie kaseJa jestem juz poltota rygodnia po masce Cosmelan i zaplacilam 1500zl i dostalam krem cosmelan 2 do domu i jeszcze ten krem nwilzajacy co byl w zestawie!Trzymalam maske na buzi 5 godin i normalnie zmylam woda!Moja pani dermatolog kazala mi stosowac cosmelan 2 przez pierwsze 2 tygodnie 2 razy dziennie czyli rano i wieczorem!Dla mnie szczerze mowiac troche to dziwne ze nie kazal ci myc twarzy az do wtorku i jeszcze nie dala ci tego cremu cosmelan 2 przeciez sama maska NIC NIE DA wLASBNIE O TO CHODZI ZEBY STOSOWAC TO W POLACZENIU Z TYM CREMEM COSMELAN2bARDZO TO DZIWNEW kazdym razie trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieje ze wszystko pojdzie ok i plamki znikna!Ja juz mam ladna buzie ale tak jak mowie chodzi o to zeby stosowac to w polaczeniu jestem obuzona tym jak potraktowala cie twoja dermatologPisz na biezaco jakie sa efekty!Ja jestem juz bardzo zadowolonaPozdrawia m
Witam
No niestety dałam się nieźle naciągnąć mojemu dermatologowi mam już tego świadomość
Widzisz a ja maske trzymałam przez 6 godzin,zmyłam ją w domku wodą i od tej pory przez 5 dni mam przy twarzy nic nie robić,wogóle nie mogę jej myć,smarować kremami.We wtorek idę się pokazać dermatologowi i dopiero we wtorek dostanę krem Cosmelan 2 do domu i dalsze instrukcje.
Dzisiaj jest 3 dzień od nałożenia maski,mam buzię czerwoną ale już nie tak jak pierwszego i drugiego dnia, nie przypominam już buraczka tylko dojrzałą truskawkę i zaczynam się złuszczać. Mam nadzieję ze moja pani doktor wie co robi, ja zabieg Cosmelan miałam robiony nie tylko po to by zlikwidować przebarwienia ale również w celu zmniejszenia porów i zmniejszenia łojotoku,bo walcze już bezskutecznie z trądzikiem od 5 klasy podstawówki a mam już 25 lat
Mam nadzieję że zabieg się uda bo inaczej totalnie się załamię, tyle kasy
Pozdrawiam
Kudłaczek jest offline Zgłoś do moderatora