Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-27, 13:39   #4648
dominadudziak
Raczkowanie
 
Avatar dominadudziak
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Jaka nagonkanie wszystkie lakiery są wadliwe ja też mam kilka dobrych lakierów

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------



:conf used:
Acha, czyli jak coś nam nie pasuje mamy się uśmiechać i uważać ze wszystko jest ok nie ogarniam
Pokaż mi inne hybrydy które w takiej ilości jak Semilac ma paprochy, bąbluje i ma krzywy pędzelek
Wcześniej pisałam o My Love. Dla Ciebie jest piękne krycie a dla mnie nie
jak coś jest nie tak, pierwsze co robie piszę do producenta, kiedy reklamacja nie zostanie uwzględniona bezpodstawnie wtedy można działac. Pisze tutaj o większości wizażowych wątków

Nie bede krytykwoala innych firm, ponieważ uzywam semilac i jestem z nich zadowolona. Kiedyś używalam spn, testowałam neonail ale mi nie odpowiadaly. Nie pisalam o tym na grupie i również reklamowałam.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Chcialabym tylko zauwazyc, ze cala dyskusja zaczela sie, gdy jedna z nas wyrazila sie niepochlebnie na fb DC, jej komentarz zostal usuniety, a uzytkowniczka zablokowana. Chocbys ze swieca szukala, na fb nie doszukasz sie negatywow, bo sa cenzurowane. Firma nie lubi niezadowolonych klientek.
Obserwuje wiele firm z lakierami hybrydowymi zauwazcie, ze w każdej jest to samo, chociazby w indigo, które też pewnie z racji swojej popularności prowadzi inną politkę. Ale mi osobiście to nie przeszkadza, bo gdy coś nie tak jest z produktem dzwonie do działu reklamacji, zdarzyło się to 2 razy w mojej półtorarocznej "karierze" i nowy kolor już jest ok.
dominadudziak jest offline Zgłoś do moderatora