Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-10, 17:34   #3989
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

elaine-blath, monkaa, madziareczka, krooliczek, Diana, Isia, ma_delline, Mysiak, smerfetka, Buzichocho, midzikk, kajawe, vonka, ola-paola, Ilonka, dzolk, Scania, Ghana, Blue Sky Dziewczyny ale jesteście kochane BARDZO Wam dziękuję

Angel@ sciągnęłam całość bo jakoś tak mnie naszło...zastanawiałam się czy nie zrobić sobie frencza bo pazurki były w dobrym stanie ale jakoś zrezygnowałam. Dzięki
Anusia_piekniusia na próbę zdecydowanie polecam
awa haha super nazwa Dzięki
Rusaleczka aa tą karuzelkę zamówiłam na allegro już dawno i niestety nie pamiętam u kogo Dzięki kochana

Dianka już jestem

Kurcze ale miałam przygody wczoraj
Przyszła do mnie dziewczyna żebym zrobiła jej żele (1-sza klientka na poważnie, nie licząc rodziny i przyjaciółek ).
Gdy zobaczyłam jej pazurki to.... ogryzki straszne Bałam się że sobie z nimi nie poradzę bo płytki było mało no i strasznie szeroka I jeszcze jak na złość formy nie chciały jej się przykleić do plauszków i musiałam je umacniać taśmą klejącą paranoja, mówię Wam! Robiłam je koło7 godzin, bo samo owijanie taśmą placów i nakładanie form zajęło nam jakieś 3 godziny
Na moich pazurkach formy trzymały się super...u niej nie zdały zadania i nie wiem czemu Może dlatego że miała łapki spocone może.....
Ale pazurki zrobiłam Wyszły całkiem całkiem Nigdy w życiu nie robiłam ogryzków i nie wiedziałam jak sobie z nimi poradzić
Zdjęcia "przed" i "po" zrobiłam więc wrzucę do wglądu jutro albo pojutrze, bo narazie zabiegana jestem i nawet nie mam czasu przegladnąć Waszych wątków pazurkowych i dopiero zrobię to w weekend.
Jutro mam egzamin -> prawo jazdy o 16.30 TRZYMAJCIE KCIUKI !!!!!!!!!
Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora