Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-05-06, 14:08   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Pajączki na nogach

Droga Pani Beatko
Mam kilka pytań i bardzo prosiłabym o odpowiedź.
Pytałam juz o skuteczne szampony itd na łojotokowe zapalenie skóry, teraz wszystko stanęło na głowie.Ponieważ jak sie okazało zostaną w grudniu mamą, rzecz jasna że z wielu specyfików muszę zrezygnowaća poza tym zmiany te mogą się nasilić,ale dzis nie o tym, na udach i łydkach w wielkich ilościach pojawiły się pajączki, proszę mi powiedzieć jakich preparatów mogę używać bez szkody dla mojego tygrysa w brzuszku? I może zna Pani jakis godny polecenia specyfik przeciw rozstępom? I jeszcze jedno , na granicy szyi i twarzy pojawiły sieę wielkie krosty, bolaki, które po jakims czasie przeradzaja się w ropne wykwity czym mogę je zwalczyć? Bo moja dermatolog została tylko przy benzacne a mnie te pryszcze doprowadzają do szału , korektor ich nie zakrywa, benzacne nie działa...jestem przerażona, boję się że z twarzą w stanie błogosławionym może być gorzej. Próbowałam czosnek ale ile dni trwa taka kuracja??? Bo ja to jestem niecierpliwa .
Pozdrawiam Alicja
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując