Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-13, 10:40   #4462
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja tez wytestowałam mnóstwo i wydaje mi się źe to nie większość podkładów nie upiększa cery, tylko nigdy nie będzie tak, źe nas będzie większość upiększać. Większość upiększa tylko wyjątkowo piękne cery im cera bardziej potrzebuje podkładu tym pewniejsza skucha
Zgadzam się w 100%. Niestety każdy podkład w jakimś stopniu podkreśla faturę, nierówności skóry . Im więcej problemów z cerą tym gorzej wygląda. Jak ktoś ma blizny potrądzikowe to przecież podkład ich nie wypełni. Dodatkowo osoby z problematyczną skórą wybierają zazwyczaj te bardzo ciężkie, mocno kryjące podkłady, które są suche a to dodatkowo podkleśla to co chciałybyśmy ukryć.

Ja sama miałam okres, w którym po prostu chciałam przestać używać podkładów bo cera wyglądała gorzej z nimi niż bez. Trzeba znaleźć złoty środek, u mnie sprawdziło się poszukiwanie podkładów nawilżających, mniej kryjących i odpowiednia pięlęgnacja. Jak miałam spore problemy z cerą to używałam podkładów mineralnych, albo kremów bb + korektora, a nie jak wcześniej colorstaya razy dwa na całą twarz.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora