Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SVR, Lysanel Active - krem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 16:49   #38
oliwkadawida
Raczkowanie
 
Avatar oliwkadawida
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Krk/Londyn
Wiadomości: 121
GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida
Dot.: LYSANEL ACTIVE - wysyp ????

Cytat:
Napisane przez blue18
chcialam znac opinie ludzi, ktorzy akurat z tego kremu korzystali..(
ja caly czas Ci odpisywalam majac na mysli Lysanel Active wlasnie!Bo takowego wlasnie uzywam!!!A jak juz zdarzylas sie zorientowac to kazdy kwas inaczej kazdemu sluzy...wiec nie wiem o co tyle krzyku...

ja uzywam Lysanelu przeszlo miesiac i nie ma zadnej poprawy narazie- jak byly blizny i grudki na czole, tak sa!Tylko jako bonus wyszly mi kolejne grudki gdzie nie gdzie na policzkach,a te ktore juz byly na czole w wiekszosci poprzeksztalcaly sie w poskorne grudy!Oprocz tego buzia mnie swedzi i sie latwo czerwienie...codziennie musze robic pelny makijaz bo inaczej wygladam jak bym cala noc nie spala...co gorsze-cos mi sie wydaje ze przez kwasy oczy mam caly czas suche...na poczatku myslalam ze to ogrzewanie...ale jak dwie noce pod rzad nie nalozylam kwasu to dzis moje oczy sa w o wiele lepszej kondycji.Trace powolutku wiare w poprawe ale z rozpedu uzywac bede jeszcze Lysanelu gdzies kolejny miesiac (moje ostatki nadziei)...Ktos moze powiedziec-"moze zapycha cie ktorys z twoich kremow dodatkowych?"-ale nie sadze poniewaz sklad ich jest zredukowany do minimum (neutrogena z soja na noc i bloker-simple spf40-ang.firma)...dla testu rowniez zmienilam podklad (i to 3-y krotnie!)...

...ot co!jak narazie mysle ze kwasy(przepraszam-Lysanel Active) jest do bani!!
oliwkadawida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując