Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - R a t u n k u !
Wątek: R a t u n k u !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-19, 17:19   #13
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: R a t u n k u !

Cytat:
Napisane przez malutka86 Pokaż wiadomość
U mężczyzn mi się wydaje, że to efekt dojrzewania - pod wpływem zmian hormonalnych zmienia się skóra i tym samym zarost <=ale to tylko moja opinia

Co do włosów po depilacji maszynką są ucięte, czyli nie wyrastają od początku z jaśniejszym końcem i cieńszym, gdyż depilacja następuje w pewnym momencie ich życia, a każdy włos przecież ma określoną długość "życia"
Moim zdaniem to efekt optyczny, że są grubsze i ciemniejsze. Bynajmniej ja golę już 10 lat i nie widzę, żeby były grubsze niż na początku, czy było ich więcej.

Może u Ciebie"rozrost" włosków to efekt zmian hormonalnych? Ale to tylko moje zdanie

Nie chciałabym się wcinać ani wtrącać, ale ja za czasów maszynki (teraz używam depilatora) miałam dużo grubych, czarnych i mocnych włosów. I robiły się coraz grubsze, czarniejsze i mocniejsze.

Cytat:
Bynajmniej ja golę już 10 lat i nie widzę, żeby były grubsze niż na początku, czy było ich więcej.
Cytat:
O błagam. Ile można wałkować to samo.
Ja też błagam. Ile można wałkować? Ile? Czy naprawdę ciężko jest zerknąć do słownika i nie robić takich błędów jak zastępowanie "przynajmniej" wyrazem "bynajmniej"

Edytowane przez Ligiya
Czas edycji: 2009-08-19 o 17:24
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując