Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-16, 13:17   #4205
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Ewuska_90 Pokaż wiadomość
.
Ten mój dermatolog stosuje strategie 4 miesiace i dosc duza dawka. Sczezrze mówiac liczyłam bardziej na mniejsza dawke i rozwleczoną w czasie, ale cóz nie bede z lekarzem dyskutowac. Z tego co zrozumiałam to ma zamiar dac mi 2x po 20 dziennie ;O Bardzo ale to bardzo mnie to zszokowało- taka duza dawka na poczatek. Tymbardziej ze jak mojej współlokatorce powiedziałam co zamierzam brac itd. zareagowała - "przeciez ty masz na prawde bardzo dobrą cere". Oczywiscie przesadziła z tym, ale krytycznym przypadkiem tez nie jestem. Nie bede podwazac strategii ale boje sie o mój organizm - nawet jesli zamierza szybko dojsc do 40 to jednak wolałabym zeby to nie było od razu, a chociaz troche stopniowo... Bede negocjowac w pon.
Czy miał ktos tak duza dawke?
Da sie jakos chociaz łagodzic wypadanie włosów?
kurcze mam mnóstwo wątpliowsci
Ja chyba zaczełam o 20mg na dzień, ale możliwe ze też od 40 i doszłam do 80mg/dzień
zależy tez ile wazysz. jeśli jesteś drobną istotką ok 40kg to inaczej niż gdy ważysz 70kg..
Ja osobiście jestem zwolenniczką większych dawek w krótszym czasie. To podobno zmniejsza niebezpieczeństwo nawrotów.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
A poza tym w poniedzialek ostatnia tabletka mnie czeka Trzymajcie kciuki za mnie, zeby sie nie popsulo.


__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora