Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-02, 12:31   #2253
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Eweninka uzyskasz taki kolor jak położysz na nie jasny/średni popielaty blond z wodą 3%.

Lynn ta farba nie weźmie ci farbowanych włosów, najpierw musisz zrobić dekoloryzację a potem dopiero możesz ją położyć. To są dobre jakościowo profesjonalne farby godne polecenia.

Dziewczyny wróciłam z Rossmana
Nie mogłam już znieść odwyku zakupowego
Kupiłam odżywke w sprayu isany z morelą do farb. wl bs, a przykuło mnie do niej to że nie ma alko w składzie. Ma silikony czyli wygładzi mi puszaki i ułatwi rozczesanie- myśle że będzie ok raz w czas, bo ja i tak stosuje maski ale czasem mam ochotę jeszcze dociążyc włoski żeby tak sie nie puszyły a grzanie w bloku im nie służy.
Używała któraś? Jakieś obiekcje?
I obwąchałam nowe perfumy c-thru golden coś tam, czarne- Boże jakie piękne! Zakochałam się i muszę je mieć, ale że z kasą krucho to uśmiechne sie do tż na mikołaja
I jeszcze zielone emerald których używam od lat- na gwiazdkę
Po co ma mi kupować coś bezsensownego jak może o mnie zadbać prawda?
Macie jakieś wymarzone prezenty na oku?
ja też chciałabym dostać perfumki moje ukochane Jesus Del Pozo Halloween, i kuleczki swarovskiego http://allegro.pl/swarovski-komplet-...332524905.html

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Wszystkie chyba zmroziło bo normalnie to piszą i piszą a dzisiaj to jakiś spokój zapanował
ja mam ten obrazek na tapecie w kompie co masz teraz w avku
znalazłam go wpsując święta w google
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora