Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-02, 12:51   #2256
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kotka to, że masz mniej w biuście od mysi nie znaczy, że masz mniejszy biust.. to zależy jeszcze ile ma się pod biustem..

Ja np mam 85 w biuście, a pod biustem aż 77 później talia 65 i biodra 90.. Także jesli chodzi o biust to Mam taki problem z kupnem stanika, gdzie nie pójdę to wszystko za duże
a no tak! ja mam pod biustem 71cm... stanik zawsze pod biustem kupuje 70 a jak już nie ma to 75 ale jest troche luźno....
moja mama ma 80 pod biustem a biust chyba D albo E i nigdy dopasować nie moze bo właśnie za male a jak dobre to pod biustem za duże... ech... małe źle duże źle

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mysia ja sobie chwale porod za granica czyli w brukselii bardzo fachowo mila obsluga naprawde jestem zadowolona (ale tez zalezy wszystko od porodu ja mialam akurat latwy lekki rodzilam naturalnie ok3h) jak mysle ze mialabym rodzic kiedys w PL to poprostu sie boje tyle sie naczytalam w necie na ten temat wogole jest tu inne podejscie do pacjenta traktowanie i przedewszystkim inna technologia
no właśnie w polsce jest okropnie jeśli chodzi o poród.... w wiadomościach mówili ze babka już rodziła i krzyczała że rodzi a pielęgniarki papierosy paliły i dziecko na podłogę upadło... i chyba ma mózg uszkodzony to 3 godziny sie rodzi??? masakra jakaś....
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora