Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-02, 13:05   #2259
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kotka
niewiem moze w PL w prywatnej klinice porod odbywa sie tak jak trzeba ja rodzilam w normalnym szpitalu w Bxl trafilam z wodami ktore odeszly mi w domku przyjeta zostalam odrazu tak jak stalam na odzielny pokoj do rodzenia byly ze mna dwie wspaniale dziewczyny ktore mi pomagaly w porodzie oraz lekarz ktory wpadal kontrolowac sytuacje tutaj stawiaja na naturalnosc robia wszystko zeby kobieta sama urodzila w PL wola rozciac podac zastrzyk lub nafaszerowac czyms z kroplowy aby szybko na sztuke zero podejscia do pacjentki tutaj np nie stosuja nacinan krocza co w PL jest standartem mialam tez swoja lazienke gdzie moglam na miejscu kapac malca
jesli jest sie waskiemu w biodrach tak jak ja np to lekarz ma prawo wyslac na usg bioder pod koniec ciazy czy taka osoba bedzie mogla sama urodzic .;a nie podczas porodu dopiero to omawiaja i krzycza jeden na drugiego ...no masakra...
porod 3 godzinny to rzadkosc kochane podczas 1 rodzenia...

ps dziewczyny sorki za obrazowe opisy ale tak sie denerwuje jak slysze co wyrabia sie w szpitalach w PL albo podczas porodow ze szlag mnie trafia
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-02 o 13:10
caskada jest offline Zgłoś do moderatora