Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-06, 20:04   #692
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ja tam mam złotą zasadę - nie oglądam się na facetów. liczę się z moim, ale on szanuje wszystko, co zrobie. może to moje szczęście - mam narzeczonego, który ma swoje zdanie, upodobania, ale mi ich nie narzuca. twierdzi, że jestem najpiękniejsza, czy to w króciakach czy w długich, a już nam stuknęło 5,5 roku. każdej dziewczynie życzę kogoś takiego
poza tym nie trawię czegoś takiego, że ludzie (częściej faceci z tego co zauważyłam) mają jakieś swoje widzimisię, wymagania (długie włosy, wymarzony kolor włosów, sylwetka, ciuchy) i próbują je forsować, a sami są zaniedbani, niemodnie ubrani albo mają nadwagę... chyba bym komuś takiemu parsknęła w twarz to zabrzmi jak kazanie, ale nie warto się wyrzekać siebie... dla nikogo trzeba znać swoją wartość i się szanować!
fakt. Zauważyłam już kilka razy jak faceci obgadują dziewczyny np ale ta jest gruba, ale tamta się obcięła, albo jak się ubrała... a sami hmm... nie grzeszą ani urodą, ani stylem, a często nawet wypowiedzią

a co do polonistyki... jaką miałaś specjalizację?

Edytowane przez Espoir91
Czas edycji: 2012-07-06 o 20:11
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora