Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-05, 01:02   #2351
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no i deo crystala generalnie odradzałyście-dobrze pamiętam? (są w promow rosie, to mnie tak naszło)

i tak mi sie przypomniało w kontekście pytania o ałun w krysztale-ałun to ałun, czy tu poszczególnych firm będą sie różnić?

i jakie macie doświadczenia z tym kamienieniem?
Używam kryształu Crystala i jestem póki co zadowolona. Jednak nie mam problemu ani z potliwością, ani z brzydkim zapachem Jedynym problemem jest to, że zwykle naturalne deo mnie okropnie uczulały, więc czekam. Póki co 2 tygodnie, ale jeszcze jest szansa na wysypkę niestety Jak się nie pojawi, to będzie mój ulubieniec.


Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Przypomniał mi się watek który istnieje na forum o bjd 'po czym poznajesz, że jesteś uzależniony od dollfie"-> w naszym przypadku (naturalnych) kosmetyków.
Niech no zacznę -> Kiedy chce Ci się płakać bo kupiłaś półlitrową butelkę szamponu, a chcesz już kupić 3 kolejne

Moja znajoma też niedługo będzie w dm i ma mi kupić Alverde, ach acch Czy jest jakieś must have które powinnam wziąć?
Póki co myślę o samoopalaczu i piance i/lub lakierze do włochów
Zazdroszczę Ci tego Alverde A może znajoma mogłaby z dwa, trzy kosmetyki dla mnie wziąć? Ja jestem zupełnie bez dostępu do DM
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora