Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - maseczka na noc - Soraya- z efektem mikrodermabrazji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-09, 17:26   #17
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: maseczka na noc - Soraya- z efektem mikrodermabrazji

Ja też dzisiaj kupiłam, więc jeszcze nie wiem jak działa. Na opakowaniu jest zaznaczony przedział wiekowy od 25 do 50 lat, ale ja również na to nie patrzę (chociaż w tym przypadku sie kwalifikuję . Czy ktoś moze juz stosuje ja od dłuższego czasu i ma jakieś ciekawe spostrzeżenia?

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
To, ze na kosmetyku jest napisane "od 25 roku zycia" niewiele znaczy Krem dobiera sie do stanu skory a nie do wieku. Tez mnie ciekawi ta maseczka. Moglby ktos podac sklad?
Skład:
Aqua, ethylhexyl stearate, decyl oleate, glyceryl stearate, paraffinum liquidum, propylene glycol, cetearyl alkohol, ceteareth-12, ceteareth-20, hydrolyzed opuntia ficus indica flower extract, dimethicone, hydrolyzed vegetable proteins, xanthan gum, guar gum, pyrus malus 9apple0 fruit extract, tocopherol, tetrahydroxypropyl ethylenediamine,DMDM hydantoin, carbomer, amyl cinnamal, benzyl alcohol, benzyl benzoate, benzylsalicylate, cinnamyl alkohol, citral, citronellol,eugenol,farne sol, alpha-isomethyl ionone, geraniol, hexyl cinnamal, iso eugenol, butylphenyl methylpropional, limonene, linalool, methyl 2-nonynoate, phenyl acetaldehyde, methylparaben, propylparaben, glycerin, parfum.

Mam nadzieje że nie poprzekręcałam nazw
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując