Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-26, 22:09   #2173
Blind
Raczkowanie
 
Avatar Blind
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 83
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Ja bym nie laczyla farby drogeryjnej z fryzjerska. Jezeli juz to z tej samej marki.
Te siodemke mozesz wykorzystac. Ew, dokup 6stke taka sama i zmieszaj po polowie, a bedzie nieco ciemniejsza baza pigmentujaca.

Nie miesza sie zwykle marke czy rodzajow farb, bo one mimo, ze maja jakis ogolnie wystandaryzowany sklad - amoniak, sls, barwniki i jakies tam inne dodatki, to moga sie ze soba pogryzc kolorystycznie. Ten sam kolor z nazwy w roznych firmach moze zupelnie inaczej wygladac, bo rozne proporcje barwnikow zostaly uzyte.

Pol biedy, jesli sie zmiesza 2 farby tubkowe fryzjerskie o podobnych funkcjach, ale jak ktos miesza drogerie, tonery z farbami trwalymi, czy pianki z rozjasniajacymi - kaplica

Jak juz kupilas drogerie, wykorzystaj ja nastepnym razem

Dziękuje za rzeczowe wyjasnienie! nie kupiłam drogeryjnej farby ale myslalam nad tym bo dopiero po kupieniu tej farby zobaczylam ze w palecie kolorow Cece nie widze odpowiedniego odcienia, ale moze kupię dwie i pomieszam,zobaczymy co wyjdzie )

Edytowane przez Blind
Czas edycji: 2013-02-26 o 22:12
Blind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując