Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-11, 12:10   #2140
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39699116]Ja 8 lat juz go chyba uzywam . "Szczeli" mnie jak go wycofaja. Babole w D. oczywiscie nic nie wiedzialy. Pytalam dwoch i jednak nawet nie wiedziala co to jest. Drugia trza bylo oswiecic.

Myslalam, ze to przejsiowy kryzys, ale jak nawet online nie ma to ja nie wiem... .[/QUOTE]
Wiesz co, mnie się zdaję, że brak na stronie nie przesądza, że danego produktu nie ma lub nie będzie stacjonarnie, choć cholera ich tam wie . W każdym razie np. Chanela w ogóle nie mają on line, a stacjonarnie i owszem - nie wiem, co to za polityka .
Problemem jest tak naprawdę ogólna dezinformacja albo w ogóle brak wiedzy w temacie.

W sumie, to muszę się przyjrzeć temu żelowi, choć ja głównie używam kredki z MAC do brwi, a teraz to jeszcze czekam na ich fluidline do brwi. Jak nic będę wyglądać jak Cruella tudzież Chaplin . Ale to nic, ja już dawno tak wyglądam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora