Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-24, 14:03   #1343
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wydaje się więc, że prawidłowo wszystko przebiegło. No ja miałam pieczenie za każdym razem, a ściągnięcie takie, że od razu musiałam walnąć jakiś smalec na twarz (krem dla dzieci, oleje, kapka aloesu i Ha) U mnie też nie było od razu efektów, wręcz odwrotne od zamierzonych przez pierwsze dni.



Z pewnością trafisz w Sephorze czy Douglasie, no ale nóż w kieszeni się otwiera, gdy ciepłolubne kupują sobie żele i cienie za przysłowiowe grosze do 15 zł, a ja jestem zmuszona do wydania połowy wypłaty np na Benefit, tzn nie jestem, bo nie kupię ale gdzie tu sprawiedliwość
Mam Permanent Taupe color tattoo, jest super szarawy, ale dla mnie za jasny, bo ja mam czarne brwi, z kolei dodatkowe ich przyciemnianie czarną kolorówką dodaje mi 30 lat w metryce No i na koniec wolalabym jednak cienie, a nie cienie w kremie, albo może być też żel utrwalająco- koloryzujący taki ze szczoteczką. Podobno fajne są z Catrice żele, ale u mnie nigdzie nie ma tej marki, a w ciemno mam dość rozczarowań. Uff, wylałam żale



Potwierdzam gładkość u mnie zdecydowanie wiele zrobił.

Ja przerobiłam już kilka cieni i żeli do brwi i niestety w Douglasie też wcale nie jest tak super łatwo. Miałam paletkę od Bobbi Brown( za ciemna) miałam Chanelowską limitowankę i wychodziła marchew . Właściwie ńie mam już pomysłu. Kiedyś używałam cienia do powiek ale został wycofany dłuższy czas temu i po tym jak mi się skończył nie miałam możliwości kupić sobie kolejnego

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Mam dość sporo suszonej szałwii, dzięki za cynk . A w jakich proporcjach robisz tonik i ile go trzymasz?
Przemywam skórę ostudzonym ale świeżym naparem rano i wieczorem. Taki napar robię na świeżo przed każdym użyciem ale myślę że można go przechowywać krótki czas))

Serdecznie polecam bo jest tanio zdrowo i naturalnie i skutecznie latem kiedy bywa że coś mi wyskoczy robię sobie taką kurację.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora