Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-23, 20:37   #1233
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Ewa_20 Pokaż wiadomość
Nri, robiłam maseczkę spirulinową już kilkakrotnie i zauważyłam, że podrażnia mnie (skóra zaczerwieniona, lekkie swędzenie - mija po ok. godzinie) gdy w przypadku zbyt długiego trzymania na buzi mocno zasycha. Mazidłową recepturę zmodyfikowałam więc nieco Dodaję troszkę więcej wody i jogurtu, aby konsystencja maski była rzadsza i tak na buzię na 15 minut - zero podrażnienia, buzia gładka, pory normalne


Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie mi i oceńcie używane przez was nawilżacze! Kiedyś już pisałam, że mogłabym się tylko nawilżać, nawilżać i jeszcze raz nawilżać, ale niestety wszystkiego z mazideł od razu nie kupię Póki co mam hydromanil, NMF i próbkę hydrolizowanego jedwabiu oraz ekstensyny.
Zastanawiam się nad tym, czy NMF mogę dodawać do każdego serum, żeby pogłębić jego nawilżanie, no i chciałabym dokupić coś jeszcze, tylko się zastanawiam... kwas hialuronowy? (lepszy jest proszek, czy roztwór?), aloes?, d-panthenol?
Napiszcie, jeśli możecie wasze wrażenia po stosowaniu specyfików!
Dzięki!!!
Kwas hialuronowy - moj hit do ciala - dodaje go do zelu rossman babydream i nawilzenie skory mam z glowy (sporadycznie, glownie po depilacji uzywam mleczka owsianego), polecam roztwor

Jedwab i d-panthenol - stosuje glownie do wlosow, dobrze odzywia

NMF, hydromanil - stosuje do nawilzacza do ciala i twarzy (zwykly hydrolat z dodatkiem olejku arganowego), mleczka owsianego - nawilza ale zalecam male stezenie



W Ecospa kupilam maslo karite, wosk i olejki - zrobilam z nich balsamy do ust i paznokci a olejki z powodzeniem sluza mi jako plyn do demakijazu, dodatek do nawilzaczy, szamponow
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora