Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 06:02   #4798
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Oki doki, dziękuję




Dziękuję!

W ogóle, łaaaa, dziewczyny!!! Chwilę po tym, jak Wam napisałam, że telefon milczy, zadzwoniła babeczka i powiedziała, że dostałam pracę! Jestem przeszczęśliwa i dziękuję za te wszystkie zaciśnięte kciuki! Też macie w moim sukcesie swój udział
dopiero to doczytałam to super gratulacje
to jak już trochę w nowej robocie okrzepniesz to musimy się spotkać skoro zakotwiczasz w Kraku na dłużej

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Przepraszam,ale nie mam czasu nadrabiać na szybko wrzucę denko Lutowe

piękne

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
No teraz już mogę zdradzić Będę pracowała w jednej z niszowych perfumerii, więc baaaardzo się cieszę
ooo no to super klask i:

---------- Dopisano o 07:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ciężko się Was nadrabia, pisać w ogóle nie miałam czasu przez weekend... Ale i tak się muszę pochwalić zakupami

Kupiłam sobie parę drobiazgów, tzn. zestaw Estee z miniaturkami, pędzel do podkładu z S. i jakiś płyn do czyszczenia pędzli, też z S. Stwierdziłam, że do tego wezmę kartę podarunkową żeby przed urodzinami się ozłocić I Pani Sephorzanka hojnie mi sypnęła miniaturkami i próbkami, wyszłam zadowolona Opłaca się chodzić jak perfumeria jest prawie pusta
klask i: super zakupy i gratisy i potwierdzam - im mniej ludzi w perfumerii tym lepsze gratisy można dostac

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

nadrobiłam myślałam że już nowy wątek będzie do rana a tu nima. zaniedbujecie się koleżanki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora