Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-12, 16:57   #939
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

U mnie dzisiaj normalnie - 3 nowe krostki. Rano je wycisnęłam, potraktowałam żelem Synergen i korektorem, do jutra się ładnie zasuszą. Poza tym mam jeszcze kilka strupków na brodzie i przebarwień tyle, że nie pamiętam, kiedy ostatnio moja broda była w tylu kropkach Czoło za to już się wygładziło poza 3 krostkami, po których za kilka dni nie powinno być już śladu. Nie wiem czemu, ale tylko na brodzie i policzkach po krostkach zostają mi przebarwienia, a na czole nie. Dziwne... Poza tym wcale nie mam ochoty ani potrzeby, żeby jakiekolwiek krostki na czole wyciskać. Wszystko, co się pojawi na brodzie, muszę zaraz zmasakrować, a czoło jakoś mnie nie obchodzi. Też dziwne...
Zainteresował mnie tonik antybakteryjny Ziaja Nuno. Jest nawet analiza jego składu. Ma w składzie glycerin, propylene glycol i nie wiem, może sobie wmówiłam, ale wydawało mi się, że to zapychacze Niech mnie ktoś oświeci, bo tonik ma jednak dobrą opinię o składzie.
Wczoraj do maseczki z glinki dodałam łyżeczkę oliwki. Bardzo fajna pasta się robi. Kiedy woda wyparuje, glinka robi się taka fajna, ciemnozielona. Trzeba tylko bardzo starannie papkę wymieszać. Ja miałam jedną stronę twarzy ściągniętą, jasnozieloną, a drugą nieściągniętą, ciemnozieloną Efekt po dodaniu oliwki bardzo mi się podoba - typowe oczyszczenie po zastosowaniu maseczki z glinką i zero ściągnięcia, wysuszenia
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora