Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-19, 15:15   #2781
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ok więc niech się zastanowię:
1). wysyłka wyniesie 20$ czy 25$? To doliczę wysyłkę i powyliczam raz jeszcze co by ile kosztowało
2). jak ktoś załatwi wymianę podkładów najciemniejszych na Light to zmienię tabelkę
3). Zwalniam cienie które zaklepałam sobie i tym samym Gajowniczka bierze Raisin Sand Castle jest nadal wolne, tak samo Liner Teal (przesypywałam dziś swoje cienie ze sweetscents do słoiczków i tyle ich mam że z kolejnych rezygnuję bo podobne mam )
4). co do organizatorki, to widzę że jeden Moderator bierze udział w naszym planowaniu - carolinascotties -powiedz, też jesteś ze Szczecina? Może dało by się jakoś to "załatwić" że zwykły użytkownik pod nadzorem Moderatora mógłby zorganizować taki rzut? Nadzór polegałby na tym że np. pieniążki wpłacane by były na konto moderatora, moderator by zamawiał i do niego przyszła by paczka. Użytkownik podjął by się pakowania i rozsyłania (czyli tej gorszej części). Jeśli by się tak dało (drogą wyjątku), carolinascotties by się na to zgodziła (i jest ze Szczecina) to ja bym się mogła podjąć rozsyłania i pakowania.


Aha i dopisuję siebie do pędzla do korektora
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując