Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-07, 19:53   #1262
rinneko
Raczkowanie
 
Avatar rinneko
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 107
GG do rinneko
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Mam nadzieję, że mogę dołączyć. Z trądzikiem walczę już kilka lat, ale nigdy nie był on tak bardzo uciążliwy jak w ostatnich miesiącach. Ostatnio zaczęło mi się pojawiać mnóstwo zaskórników zamkniętych i zaczęło mnie wysypywać na prawym policzku, choć nigdy tam krost nie miałam. I czoło mam całe w przebarwieniach, bo tam właściwie nie ma dnia, żebym nie miała chociaż jednej krostki.

Od dwóch tygodni stosuje ten żel ze ślimaka i moja cera od 3 dni wygląda naprawdę dobrze Żadnych wielkich guli, jedna krosta na policzku i ze 3 na czole.
W czwartek zaczynam kurację Tetralysalem, trochę się boję, ale liczę na efekty, bo trądziku bardzo mocnego nie mam i mam nadzieję nie mieć.
Hej
Też jestem na ślimaku i tetralysalu, do tego fizjoderm i glinka.
__________________
Co wyczyniam ze swoją cerą
Rano: 1. Mycie - Rossmann Facelle intim, Waschlotion Sensitive 2. Dalacin T, antybiotyk. 3. Iwostin purritin, krem eliminujący niedoskonałości/matujący
Wieczorem: 1. Mycie - jw. 2. Domowy tonik z kwasem mlekowym 10% 3. Dalacin T 4. Pharmaceris Almond Peel 5%
rinneko jest offline Zgłoś do moderatora