Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-01, 15:41   #782
Boberros
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 68
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Witam,

chciałbym abyście poradzili mi jaką odżywkę do włosów polecacie po trudnych przejściach. Opowiem od początku.

Jestem szatynem, dość długie włosy, ok. 15-20 cm. Zachciało mi się rozjaśniania to kupiłem Sheer Go blonder odżywkę oraz spray. Ładnie rozjaśniło, ale stwierdziłem, że nie ma to jak ciemne włosy.
Użyłem szamponetki czarna (6 myć) i ładnie przyciemniło. Potem stwierdziłem, że trzeba to tak utrwalić i po kilku dniach użyłem Palette szampon koloryzujący do 24 myć (czarny).

Efekt był katastrofalny, wyszedł czarny jak u pani do towarzystwa w burdelu

Natychmiast zacząłem myć włosy, wczoraj chyba 25 razy pod rząd co 20 minut. Do drugiej w nocy je myłem :P
Zastosowałem również sproszkowaną witaminę C z szamponem trzymając to po 1-2 godziny oraz przemyłem włosy lekkim płynem do naczyń oraz Vanishem do plam.
Efekt taki, że kolor zszedł do czekoladowego brązu, albo nawet lekko jaśniejszy. Zamierzam teraz zrobić przerwę z witaminą C i tylko myć włosy 4x dziennie, tak aby reszta farby lekko schodziła.

Pytanie - jaka jest DOBRA odżywka na takie coś, która realnie wzmocni włosy po takich przejściach?
Genetycznie są bardzo mocne, kiedyś nawet utleniacz z Joanny 12% nie chciał rozjaśniać, więc musiałem brać 2 serie po 12% trzymając około 45 minut. Włosom nic nie było.

Tutaj efekt z kruczo-czarnego do mojego poprzedniego - nawet widać pasmo czarnych, widocznie tam nie dałem witaminy C:

http://i.minus.com/ie68533LEV5XG.jpg

Edytowane przez Boberros
Czas edycji: 2014-03-01 o 15:48
Boberros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując