Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-21, 14:52   #2133
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cześć Dziewczyny!
Chciałam się przywitać i poprosić o radę Was i Wasze wprawne oczy Chciałabym zamówić sobie próbki (jeszcze nie zdecydowałam jakiej firmy), ale nie za bardzo wiem, w jakie odcienie celować… Miałam kiedyś próbki Lumiere VV:
-Medium cool beige 2.3 i light medium cool wydawały mi się zbyt różowe, light cool używałam późną zimą i już trochę mniej się ten róż odznaczał.
-Light med. beige używany jesienią był niby dobrze dopasowany, twarz nie odznaczała się od szyi, ale czułam się trochę jak żółtek i miałam wrażenie, że ta żółć gasiła moje niebieskie oczy.
-Medium beige 2.3 wczesną jesienią był OK.
-Najlepiej chyba czułam się w neutralach, o których jednak widziałam opinie, że są szarawe i mają nie całkiem zdrowy odcień. Poza tym czytałam, że niby nie ma ludzi neutralnych, każdy jest albo chłodniejszym, albo cieplejszym typem…
Mam generalnie problem z określeniem tonacji mojej skóry w ogóle. Jest chyba żółtawa, ale nie tak mocno napigmentowana, jakby złamana czymś mlecznosinym (?). Dołączam zdjęcia szyi ze swatchami, po lewej od góry ciepły Estee Lauder DW odcień Tawny 3W1 (nie mój, oczywiście ), po prawej Bell Illumi 02 Beige, który jak na moje oko jest szaro/sinoróżowawy, a pod nimi ledwie widoczny Revlon CS 150 Buff - żółtawy beż, niby najlepiej dopasowany do mojej szyi, ale nie wiem czy nałożony na całą twarz nie byłby też za żółty. Widziałam, że te z Was, którym pasuje Buff, często wybierają gamy golden z minerałów, a ja zawsze myślałam, że jestem raczej chłodnym typem Doradźcie, proszę.

Mam jeszcze pytanie, jaki to jest odcień jasny oliwkowy? I czy brzoskwiniowy to raczej różowy (chłodny) czy ciepły z tonami pomarańczowymi?

EDIT: Nie wiem, czemu zdjęcia wrzuciły się w poziomie, u mnie na kompie są pionowe… W każdym razie pisząc "góra" miałam na myśli bliżej twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4519.jpg (57,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4520.jpg (78,3 KB, 28 załadowań)
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...

Edytowane przez claudiiin
Czas edycji: 2015-04-21 o 14:58
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując