Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-09, 09:30   #3319
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Link nie działa (wykrzaczyło nazwę apteki)
Ale z opisu wynika, że ma dwa tinosorby więc jak najbardziej stabilny, nie wiem czy o coś jeszcze Ci chodziło?
Nie wiem czemu Wizaż tak nie lubi linków z apteki DOZ
Kilka osób pytało o ten filtr, ja też miałam się ochotę skusić, ale mam jeszcze zapas Pharmacerisów, więc poczekam jednak na opinie Chodziło mi o ogólną analizę składu, czy w ogóle warto sobie nim zaprzątać głowę. Skład podrzucam jeszcze raz gdyby ktoś był zainteresowany.

Iwostin Solecrin, krem-żel do twarzy dla skóry wrażliwej normalnej i mieszanej, SPF 50 :

Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Titanium Dioxide [nano], C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Potassium Cetyl Phosphate, Methylene Bis-BenzotriazolylTetramethyl butylphenol [nano], Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Polydecene, VP/Eicosene Copolymer, Sodium Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Propylheptyl Caprylate, Laminaria Ochroleuca Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Hydroxystearic Acid, Isohexadecane, Polysorbate 80, Decyl Glucoside, Propylene Glycol, BHT, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2015-06-09 o 09:32
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora