Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-15, 21:38   #3709
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Może nie za bardzo do tematu, ale swego czasu miałam dość dużo tkanki tłuszczowej, a mało mięśnia, wyglądałam szczupło, ale byłam, że tak powiem taka sflaczała, przez co kompleksy. No i gdzieś tam doszłam do wniosku, że powinnam więcej białka przyjmować i rzeczywiście po jakimś czasie mi się wszystko wyrównało, oczywiście tłuszczyk trzeba było spalić jakoś, ale białko jest bardzo ważne, przyjmuje się, że dziennie 1gram na 1 kg masy ciała i to dobrego białka, z ryb, jaj, drobiu i wołowiny, roślin, bo mleczne i wieprzowe jest niepełnowartościowe.
Z białkiem u mnie ok.
Mam już skierowanie na sprawdzenie hormonów, myślę, że tutaj tkwi problem.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
No żeście pojechały z bellą, alwaysami, kubeczkami
Ja też jestem z czasów siermiężnej belli. Dodam tylko, że wysyłałam jeszcze kupony z niemieckiego (!) bravo po bezpłatne próbki tamponów o.b. i mi je przysyłali. W Polsce ich oczywiście nie było i ja też do końca nie wiedziałam, co z nimi zrobić....

Ale żeby zmienić temat na nieco mniej fizjologiczny, a bardziej kosmetyczny, wklejam moją pielęgnację twarzy
1) tonik santaverde age protect
2) olejek do twarzy santaverde age protect
3) krem pod oczy tiisa
4) krem nawilżający Lilla Mai
5) maseczka z kwasami REN skincare
6) pomadka do ust vanilla whole foods
Ale kusisz, zwłaszcza Santaverde , chciałabym mleczko do mycia twarzy, a z tej nowej linii tonik i serum.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora