Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-27, 22:51   #513
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
(...)
Ja lubię przed nałożeniem podkładu matującego, delikatnie omieść twarz korektorem medium, używając do tego pędzla do pudru sypkiego, także nie wcieram korektora w skórę a bardzo delikatnie omiatam, na to podkład i buzia jak z photoshopa . Róż Sunrise bardzo przypadł mi do gustu, chyba kupię pełny wymiar .
Fajny sposób! Dzięki, też wypróbuję
Cytat:
Napisane przez maddie87 Pokaż wiadomość
Jaki jest wasz najlepszy sposób na nakładanie tych podkładów?

Najpierw zaczęłam nakladać na filtr, ale chyba za krótko odczekałam by się wchłonął, bo podkład się jakby zciastolił. A dziś spróbowałam nałozyć go zwilżonym pędzlem, ale ciężko się rozprowadzało. A jak nakładałam suchym pedzlem na leciutko zwilżoną twarz to podkład ciemniał...
Ja na suchą twarz, kolistymi ruchami. Zwilżonym pędzlem próbowałam, ale zrobiłam sobie na twarzy istną tapetę, nie umiem tak
Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Ja też dostałam wiadomość w tych godzinach - a dostałam następnego dnia Pewnie wysyłają rano, a maile idą później.
Dokładnie, ja tak samo
Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Hydrolat na twarz po wszystkim to podstawa dobrego makijażu mineralnego
faktycznie troche dusiłam zamiast omiatac, nakładam oczywiście na sucha juz twarz. Cóż probek ma troche i popróbuję, najwyżej puszczę w świat.
Naprawdę? Utrwala czy chodzi o coś innego? Różany może być?
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora