Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-19, 13:08   #3499
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A propos padżąków - przypomniało mi się, jak w tamtym tygodniu wstałam w nocy do WC i nagle poczułam chrupnięcie pod stopami (śpię w skarpetkach prawie prze cały rok) pomyślałam, że to jakiś okruch i poszłam dalej spać rano patrzę na podłogę, a tam zwłoki wielkiego grubego pająka miał rozstaw nóg ze 4 cm dobrze, ze miałam skarpety na nogach, bo bym chyba zeszła na zawał a z drugiej strony padżąk miał wyjątkowego pecha, że na niego nadepnęłam
Zawał murowany

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moja cuda cudeńka
Super słodkości

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
on wie, że wolę jego sprzęt [COLOR="Silver"]


Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Naturalne jest zdrowsze
Ale mała rozgrzewka nikomu nie zaszkodzi
Mój tż zabiera sprzęt do pracy niestety, często go w nocy nie ma, więc mnie sam wyposażył w różne przyrządy do ćwiczeń. Koledzy mu tak doradzili

Fajni koledzy

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Śliczności
Witam się z wami późnym porankiem
Żeby nie było, wstałam rano, dziś mam dzień dresa ale za to w makijażu

Wiem że jest tutaj kilka makijażystek, więc może któraś z was będzie potrafiła mi pomóc. Ogólnie kolor skóry mam bardziej żółtawy, i często nawet gdy podkład jest żółty, a puder transparentny, tudzież meteoryty bądź żółty, to twarz wychodzi różowa. Owszem w niektórych partiach jest różowa, ale nie cała. I już nie wiem co począć, bo naprawdę w świetle dziennym widać różnicę. Zmieniłam też krem pod podkład, ale niewiele to dało. Mam w planach zakup żółtego pudru z maca, i jakiejś zielonej bazy pod podkład.
Mam taki sam problem mimo że używam ewidentnie żółtego podkładu moja twarz i tak wydaje się różowa w porównaniu do reszty ciała
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora