Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki makijaz dla 50-latki?? pilne!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-13, 21:46   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: jaki makijaz dla 50-latki?? pilne!

Cytat:
Napisane przez marrut0025 Pokaż wiadomość
mam 'kliente', moja ciocie, ktora mnie poprosila o makijaz ktory jej bedzie pasowal w odcieniach w miare naturalnych, ale makijaz wyrazisty i ODMłADZAJąCY, chce rowniez zebym jej wizualnie podniosla powieke.. pierwszy raz o takim czyms slysze ale ona mowi ze slyszala ze mozna cieniami tak zrobic.. pomozcie!!
....... to trochę skomplikowane,tak radzic w ciemno nie widząc oka ale...
generalnie,zrezygnuj z matu na rzecz satynowego rozswietlenia twarzy,podkład w miare jasny,rozswietlająco-nawilzająco-napinający...jak puder to tez tylko satynowy,róz jak najbardziej w kolorze dobranym do kolorytu cery,a oczy...
1- nie powinny byc perłowe,mogą być matowo-satynowe,
2-rozswietlenie kącika oka i łuku brwiowego,złamaną bielą,ALE NIE PERŁOWĄ
3-zrezygnuj z kreski robionek kredką i eyelinerem,podkreśl kontur oka ciemnym cieniem i rozetrzyj go
4-i najwazniejsze cienie...kolory nie za ciemne...nie''wyciągaj'' ich na boki,tylko raczej w górę,,tak zeby zaokraglic oko..i wizualnie podciągnąc kąciki do góry..kreseczka z cienia tez powinna byc na koncach poprowadzona do góry ..tak jak biegnie oczodóół a nie jak biegnie ''obwisnieta''skóra powieki....ojj to tak trudno wytłumaczyc
5-sam opadający kącik mozesz pokryc jasnym korektorem,zeby go wizualnie zakamuflowac....
6- wazne jest zeby rozswietlic tez miejsca koło skrzydełek nosa,pod ustami,miedzy oczami ,mozna pociągnąc górny kontur ust białą kredką<to je uwypukli
7- zrezygnowałabym z mocnych ,matowych kolorów na rzecz błyszczyków -odzywczych,nawilzających w stonowanych kolorach<tylko wczesniej koniecznie konturówka w naturalnym kolorze>

ufff..sie rozpisałam,,,,jak cos to pytaj
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując