Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 1-2-3 LOOKS, czyli wakacyjna przygoda z tuszem Rimmel :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-05, 00:37   #44
tanyya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 435
GG do tanyya
Dot.: 1-2-3 LOOKS, czyli wakacyjna przygoda z tuszem Rimmel :)

Niestety nie udało mi się dodać tego posta dzisiaj (które jest już jutrem), bo ten którego teraz zaprezentuję miał być na wczoraj. W prostszych słowach chodzi mi po prostu o to, że minęła godzina dwunasta, a ja nic tu do tej pory nie dodałam. Mam na to usprawiedliwienie – to, co przygotowałam zajmuje mi czas od rana i aż do teraz dopracowuję ostatnie szczegóły. Jest to kolejny film

Tusz 1-2-3 LOOKS jest tuszem idealnym dla każdego. To stwierdzenie jest dla mnie oczywiste i dzisiejszy post wyjaśni Wam, dlaczego. W tym celu zaprosiłam do siebie 2 przyjaciółki oraz moją kuzynkę, które prezentują odmienne typy urody i osobowości, mają różne upodobania dotyczące wyglądu i makijażu. Jednak każda z nich stwierdziła, że tusz 1-2-3 LOOKS jest dla niej stworzony. Jak to możliwe? Sekret tkwi oczywiście w 3 poziomach nakładania maskary...

Poznajcie moje 3 modelki: Pycię, Any i Kamilkę



Look 1 – „Naturalne Piękno”

Pycia ma delikatne rysy i urodę, którą najlepiej podkreśla naturalny makijaż – taki jak ten, który na niej wykonałam. Poziom 1 w maskarze 1-2-3 LOOKS jest stworzony dla jej długich, choć cienkich rzęs – subtelnie je zaznacza i delikatnie pogrubia. Z łatwością wykonałam naturalny makijaż, poziom 1 tuszu świetnie się do tego nadaje.

Look 2 – „W stylu retro”

Any ma oryginalną urodę – jasna cera, ciemnorude włosy i duże zielone oczy, dlatego świetnie wygląda pomalowana w stylu retro (tak właśnie nazwałam jej makijaż). Wystylizowałam ją na lata dwudzieste – mocno podkreślone oczy i usta w ciemnej tonacji. Nie udało by się to bez maskary 1-2-3 LOOKS ustawionej na poziom 2 (widoczne podkreślenie, ale bez przesady). Moja piękna kuzynka ma bardzo długie i grube rzęsy, więc tusz wyczarował z nich prawdziwe firanki.

Look 3 – „Kobieta – kot”

Kamilka posiada egzotyczną urodę – ciemna karnacja i duże, kocie oczy to jej najbardziej charakterystyczne cechy. Dlatego wymyśliłam dla niej wizerunek „Kobiety – kota” – oryginalne smoky eyes z wyciągniętą aż pod łuk brwiowy „kocią” kreską. Tak mocny makijaż oka wymaga widocznych rzęs – i tu moja cudowna maskara znów okazała się niezawodna. Poziom 3 – mocne, zdecydowane podkreślenie i 10 krotne pogrubienie rzęs to doskonałe dopełnienie „kociego” makijażu. Mrauu!

Zarówno dla zwolenniczki naturalnego wyglądu, fanki stylu retro lub mocnego makijażu tusz 1-2-3 LOOKS będzie tak samo doskonały, ponieważ dzięki swym trzem poziomom dostosowuje się do każdych wymagań. Przekonały się dziś o tym moje przyjaciółki, którym bardzo dziękuję za to, że poświęciły mi cały dzień, bym mogła przygotować ten film, zrobić zdjęcia itd. Jesteście kochane!

Naprawdę zależało mi, żeby dodać ten post wczoraj. Ale przygotowania do sesji, samo nagrywanie, a potem montaż filmu (niestety sprawił mi więcej kłopotu niż dwa poprzednie) zajęły mi tyle czasu, że nie zdołałam wyrobić się przed 24.00. Jednak cieszę się, że wszystko się udało, więc zadowolona (choć bardzo zmęczona) idę spać. Dobranoc!
__________________
Wizażystka, stylistka, doradca kosmetyczny. Zapraszam na mojego bloga:

www.make-up-charm.blogspot.com
tanyya jest offline Zgłoś do moderatora