Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rumień, pryszcze itd.. Już nie mam siły :( Zdjęcie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-16, 12:53   #14
Ewcia11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 146
Dot.: Rumień, pryszcze itd.. Już nie mam siły :( Zdjęcie.

Cytat:
Napisane przez natalek91 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z poprzedniczkami dermatolog to podstawa. Nie zrażaj się jednak od razu prawie każdy lek będzie podrażniał Twoją cerę jeżeli jest ona wrażliwa. Bardzo dobry jest Cetaphil MD Dermoprotektor. Jest on idealny do cery wrażliwej trądzikowej, często dermatolodzy polecają właśnie ten balsam w połączeniu z maściami, które podrażniają. Ja sama dostałam go do maści epiduo są również dostępne inne preparaty z tej serii np żel do mycia twarzy..
trochę niepokoi mnie Twój rumień.. Nie miewasz może nagłych uderząjących napadów gorąca i rumienia podczas silnych emocji, gorących lub ostrych potraw? To mogą być pierwsze objawy trądziku różowatego, który jest bardzo trudny do rozpoznania i często
źle diagnozowany przez kosmetyczki i lekarzy
Dodam ten balsam do listy zakupów A co do mojego rumienia to on nasila się właśnie podczas tych sytuacji o których napisałaś, mnie też on niepokoi. A trądzik różowaty jak na razie chyba mi nie grozi, mam dopiero 18 lat a on występuje min. w 30 roku życia z tego co wiem... Zamierzam iść na laser z tą buraczaną twarzą, innej trwałej i skutecznej metody nie znam
Ewcia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując