Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 15:14   #4658
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a to właśnie rozmowa najważniejsza, przekonuję się o tym ciągle jak nie rozmawiam z TŻ to od razu robi się dupa

nie ma co się oburzać
ja mam ciocię ginekolożkę i z nią rozmawiałam o tym nie raz, ale wiadomo że jednej kobiecie tampony służą, drugiej nie dlatego piszę, że każdy używa tego czego chce
ale jednak plotki to nie są, że infekcje od tamponów się zdarzają.
skończmy ten temat, bo zaraz mi @ wywołają, a nie mogę jeszcze mieć :P nie będziemy przecież pisać o tamponach na wątku o blond włosach :P
a mi się podoba bardzo to nie rozmawianie
mamy inne poglądy na różne tematy

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hahahaha paaadłam !
ja też mam krótko, w sumie 2-3 dni i po kłopocie



ale się nie oburzam
każda wypowiada swoje zdanie to i ja dorzuciłam swoje. Solidaryzuje się z Agatką Jasne, że najlepiej niech każda uzywa czego chce i jak się najlepiej czuje

Dziewczyny, praktykowałyscie przesuwanie @ za pomocą tabletek? zastanawiam się czy w ogóle nie robić przerwy i zacząć kolejny blister czy po prostu przesunąć sobie o kilka dni..
na majówkę mi nie w ten czas
krótko ale drugi dzień to krwotok u mnie

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kitkulka
krew ta co wypłynie sie nie cofa, jestesmy ludźmi nie zombie, jak juz cos wypłynie nie może znowu cofnąc się do macicy, spokojnie ale zdanie każdy moze miec swoje, ważne to umiec dyskutować

infatuated
ja z tymi tamponami mam jak Ty, czasem sie zalozy podpaski, ale te wszystkie historie o wstrzasach to naprawdę niewiadomo czy to przez tampon czy akurat wystapilo w czasie miesiączki to jest rzekome powiązanie, ale nie jest to pewna informacja.
natomiast hormony kiedys tez bralam ale juz nie biore, kiedys myslalam ze sa takie super, teraz uważam ze maja pewne skutki uboczne dlatego nie stosuję.

Tampony nie szkoda, naprawde bardziej podpaski bo moga ocierac pachwiny jak się przesuwaja.Zreszta ja nie umienk tak sobie przykleić podpaski
Poza tym krew jest pozywka dla bakterii, a na podpasce moga się tam znaleźć np podczas siusiania w publicznej toalecie.

Lady
Tobie to dobrze, skape miesiączki, żebym ja tak miała

Dziewczynki, moje wlosy i paznokcie dziękuja Ciesze sie że Wam sie podoba, mimo że macie swoje farbki to zawsze warto dac zdjęcie, w końcu na forum wchodzi wiele osób
Fryzjerka fajna, mlodziutka, nigdy u niej wczesniej nie byłam.
Byc może juz przy niej zostane.
Aha i zapłaciłam za farbe i refleks 100zł

Edit.

infatuated
ja jak brałam przesuwałam tabletkami okres fajna sprawa
Po prostu brałam opakowanie za opakowaniem bez przerwy i juz. Dlatego brakuje mi tabsów
skąpe ale 2 dzień
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora