Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-26, 15:15   #4659
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tzn cofa mi sie... to wyglada tak jakby mi sie inna wada robiła A nosiłam rok, i potem retencyjny też dość długo. 1,5 roku ponad...

A z tymi tamponami to ja i bez nich, mam problem z infekcjami. Po prostu hormony tak na mnie działają że zwiększają podatność, nie każdy ma z tym problem - ja mam. Kiedys bez problemu mogłam nosić tampony, a teraz nie moge bo jak ktoś ma problem z tamponami to one niestety podatność zwiększają, sprzyjają namnażaniu bakterii o wiele bardziej niż wkładki. Także u mnie póki nosze hormony o tamponach moge zapomnieć
tampony są bardziej infekcyjne ale ja nie moge sie bez nich obyć

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a to właśnie rozmowa najważniejsza, przekonuję się o tym ciągle jak nie rozmawiam z TŻ to od razu robi się dupa

nie ma co się oburzać
ja mam ciocię ginekolożkę i z nią rozmawiałam o tym nie raz, ale wiadomo że jednej kobiecie tampony służą, drugiej nie dlatego piszę, że każdy używa tego czego chce
ale jednak plotki to nie są, że infekcje od tamponów się zdarzają.
skończmy ten temat, bo zaraz mi @ wywołają, a nie mogę jeszcze mieć :P nie będziemy przecież pisać o tamponach na wątku o blond włosach :P
to fajnie ci pewnie dobrze tabletki by ci dobrała... ja tak bardzo chciałabym mieć dobrane tableteczki

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hahahaha paaadłam !
ja też mam krótko, w sumie 2-3 dni i po kłopocie



ale się nie oburzam
każda wypowiada swoje zdanie to i ja dorzuciłam swoje. Solidaryzuje się z Agatką Jasne, że najlepiej niech każda uzywa czego chce i jak się najlepiej czuje

Dziewczyny, praktykowałyscie przesuwanie @ za pomocą tabletek? zastanawiam się czy w ogóle nie robić przerwy i zacząć kolejny blister czy po prostu przesunąć sobie o kilka dni..
na majówkę mi nie w ten czas
ja nie mam pojecia jak to zrobić
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no to właśnie jesteśmy nieco zombiakami, bo zdarzają się przypadki, kiedy ta krew się jednak cofa nic sobie nie wymyślam u kobiet, które mają obfite miesiączki to się naprawdę zdarza
nie mówię, tamponom nie, bo są sytuacje kiedy i ja jestem zmuszona się zakorkować :P ale jednak nie robię tego z radością
dlatego ja w obfitą @ nie używam tampona,dopiero jak mi sie kończy i mało leci

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja tez czasem używam właśnie na cwiczenia czy coś Ale bardzo rzadko.

LAcibios też teraz zaczne brać Ale i tak hormony odstawiam bo jakbym kogoś miała nawet to i tak bez sensu. Skaranie boskie... to dopiero antykoncepcja... i tak nie mozesz



Mi jest ciężko to sobie wyobrazić Jak sie może cofnąć?
Nigdy o tym nie słyszałam...
świetny jest od kiedy go biore to nic nie swędzi nie piecze i dobrze sie czuje, najpierw brałam codziennie potem co 2-3 dni
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora