Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-11, 18:57   #3266
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
A ja zaraz idę malować, o. I przy okazji wrzucę zdjęcia kolekcji do wątku kolekcjonerskiego i fajnie by też było żeby każda z nas go uzupełniła, będzie nam łatwiej przy nailboxie
Też wrzucę swoje W weekend.

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Chwalę się moim dzisiejszym nabytkiem To mój pierwszy duochrom (nie licząc Where is the pary, z którym sie średnio polubiłam ze względu na kolor) i jednocześnie pierwsze foil (to, foil, nie?). I już wiem, że kocham oba Na pewno sobie zafunduje jeszcze coś z tej serii. Jako gratis moje stópki (w końcu pogoda na sandały) i holoś w zmatowionym towarzystwie, ładnie widać, jak się błyszczy.

Trafiłam dzisiaj na taka miła panią w GR, ze aż mi się humor poprawił. Pogadałam z nią trochę, pochwaliła moje paznokcie, wygrzebała mi pilniczek w urocze groszki za 1,20 zł, bo mi brakowało do płatności kartą. Taki sprzedawca lepszy od reklamy
Jakie paznokcie I Wy się dziwicie, ze wstydzę się pokazać swoje...

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Wstawiam lakier z wymianki z Medeą
Wiem, że pazurki do wyrównania Ale muszą odrosnąć troszkę.


I ktoś chciał Was bardzo pozdrowić...
A ja podziękować za wczorajsze słowa otuchy bo naprawdę już nie wierzyłam, że się znajdzie. Ale jest
Piękne

Cieszę się, że Buzia wróciła Pierwsze zdjęcie mnie rozwaliło Nie wiem czy Ci to mówiłam, ale avka masz cudnego
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora